- O nas -

Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą oferującą sprzęt sportowy wysokiej klasy. Doskonała lokalizacja, bogata i niepowtarzalna oferta oraz profesjonalizm czynią nas liderem na terenie Zagłębia i okolic.

Naszą misją jest stałe prezentowanie i przekonywanie do nowoczesnych form aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Firma powstała z myślą o tych starszych, młodszych i najmłodszych na skutek wyraźnego wzrostu zapotrzebowania na propagowanie zdrowej aktywności fizycznej oraz rosnących wymagań w zakresie wykorzystania wolnego czasu na akwenach Pogorii IV i III oraz okolicy bogatej krajobrazowo.

To dzięki różnorodności asortymentu możemy w sposób kompleksowy obsługiwać klienta i dostosowywać sprzęt do jego oczekiwań i możliwości. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, uważnie wsłuchując się w jego oczekiwania i potrzeby, o czym świadczyć może wykorzystanie nowatorskich rozwiązań, niejednokrotnie w skali regionu jak i również całej Polski.

Nasza wypożyczalnia powstała w pięknej okolicy jednego z największych zbiorników wodnych południowej Polski Pogoria IV sąsiadującego ze zbiornikami Pogoria I, II i III. Czysta woda, piękny krajobraz terenu sprawiają, że od pierwszych chwil zyskujecie Państwo pogodę ducha, radość i zadowolenie a przede wszystkim satysfakcję z aktywnego wypoczynku.

Z jednej strony Pogoria IV, z drugiej najwyższa góra w Dąbrowie Górniczej Bukowa Góra (368 m n.p.m.), obie splatające się z trasą rowerową szlaku zamkowego Siewierza sprawiają, iż korzystanie z naszej oferty jest wyjątkowo łatwe, przyjemne i jedyne w swoim rodzaju.

Korzystając z naszej oferty zyskujecie wiele radości i przyjemności, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.