- Sprzęt -

BUGGY ORS

- dwuosobowy pojazd czterokołowy wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, doskonały na jazdę po terenie i drogach publicznych. Sprytny, zwinny…
Sprawdź zanim zapragniesz mieć swój własny

obraz

obraz

BUGGY TROPHY

- pojazd dwuosobowy charakterystyczny dla pustynnych terenów i duktów leśnych. Doskonały dla indywidualistów jak również lubiących wspólną zabawę.

QUAD DEZERTER

- adrenalina, moc i prędkość
Wyścigowy quad do jazdy po drogach asfaltowych o niskim profilu i kołach 235” Robi wrażenie a specjalnie podrasowany wydech potęguje moc i sportowy charakter. Bądź niczym „buntownik / uciekinier”, poddaj się i poczuj smak pełnej wolności. Wyzwól w sobie energię, moc, siłę…

obraz

obraz
obraz

obraz

QUAD MXU R / MXU
4 x 4

QUAD YETI

- nieposkromiony, któremu nie straszne są trudne tereny

obraz

obraz

QUAD OFFROAD

- i nareszcie coś dla najmłodszych… Zwinny, piękny i przede wszystkim bezpieczny.
Pilot umożliwiający jego zdalne unieruchomienie silnika stawia go na miejscu w pełni kontrolowanego i wysoce bezpiecznego pojazdu.
Wiele uśmiechu i radości dla Twojej pociechy.

TRIKKE

- pojazd trójkołowy („trójkołowa hulajnoga”) zasilany energią własnego ciała. Doskonały na letnie wycieczki pozwala cieszyć się radością ruchu, świeżego powietrza i kondycji fizycznej oraz psychicznej. Rewelacyjny dla par jak również indywidualistów lubiących konkurencję.

T12- najwyższy w tej kategorii model, pozwalający na jazdę po równym terenie nawet 35 km/h
T8- drugi po T12 model do sprawiania przyjemności osobom aktywnym sportowo

obraz

obraz

ROWERY

- coś jedynego i niepowtarzalnego… tłumaczyć nie trzeba :-)

KASKI

(renomowanych firm, atestowane)

- bezpieczeństwo przede wszystkim

pełna rozmiarówka - do wyboru, do koloru

obraz

- Bezpieczeństwo przede wszystkim -

      Oferujemy całkowicie bezpieczne pojazdy posiadające rozwiązania techniczne podwyższające jakość, komfort a nade wszystko bezpieczeństwo użytkowników. Są to m. in. wytrzymała konstrukcja z klatką bezpieczeństwa stanowiącą niezawodny, profesjonalny i w pełni bezpieczny element każdego pojazdu buggy, pasy bezpieczeństwa, hamulce tarczowe, wyłączniki bezpieczeństwa itp. W trosce o bezpieczeństwo posiadamy pełne ubezpieczenie OC i NW, odzież ochronną oraz kaski (w pełnej rozmiarówce).
     Oferowany sprzęt posiada homologacje i jest zarejestrowany, co sprawia, że umożliwia poruszanie się nie tylko po terenie, ale również po drogach publicznych stanowiąc tym samym gwarancję bezpieczeństwa. Sprzęt przechodzi okresowe przeglądy techniczne wymagane prawem krajowym oraz dodatkowe przeglądy wewnętrzne po każdym wypożyczeniu.

strzalka